про компаніюнаша продукціянова продукціявідгуки клієнтівперсонал компаніїоформити заявкудошка оголошень
Титан-Т: Лабораторія мобільна, установка пропалююча , вимірювальне обладнання
russion versionнаші нагородизв'язатися з намина головну
   

 

Фірма "Титан-Т" працює в сфері досліджень та виробництва спеціального електротехнічного обладнання, торгівельно - посередницькою діяльністю не займається . Підприємство являється юридичною особою, правонаступником НВП "Ратибор".

НВФ "Титан-Т" виробляє комплектне обладнання для пошуку та визначення місць пошкоджень кабельних ліній в розподільчих мережах напругою 0.4--10 кВ, (шифр Р-07), виробництво якого було розпочато в 1990 році на основі використання власних розробок, авторських свідоцтв, а потім і патентів на винаходи. Наукові работи ведуться під керівництвом доктора технічних наук. Назарова В.В.

електротехнічне обладнанняОсновою для організації виробництва комплекту Р-07 виявилось не тільки наявність достатньої споживчої необхідності в них ,але і вже виконані багаторічні випробування , експериментальні та експлуатаційні випробування зразків цього обладнання. В 1990-1992 роках власні дослідницькі та експерементальні роботи НВФ "Титан-Т" проводилися в напрямках створення нових пристроїв випробувань та пропалу ізоляції пошкодженої кабельної лінії, імпульсних акустичних установок, генераторів струму середніх частот, середньочастотних та акустичних приймачів сигналів. На ці роботи було витрачено ( в цінах 1990 р. ) 1.100. 000 USD.

Крім цього, фінансувалися роботи по освоєнню випуска спеціальних імпульсних конденсаторів (НИПКИ "Молния", м.Харьків), гнучкого трьохфазного високовольтного кабеля (СКТБ кабельної промисловості, м.Митіщі).

 

 

 Ми в соціальних мережах:
facebook twitter

книга замовлень та пропозицій

контактна інформація
Україна, 29015 , м.Хмельницький Старокостянтинівське шосе 4/5
тел.: 8 (0382) 63-36-35, 71-12-48,

интернет агентство GoldenStyle